SMC HCL-EC 11.1V 5200mAh 100C wired hardcase T Style connector - SMC-52100-3S1P-T
SKU: SMC-52100-3S1P-T
$70.30
or 4 payments of $10.22 with
Info
Description
Tornado RC 1900mah 40C Soft Case Lipo 11.1V 3S Deans
Description
SpecificationsTornado RC 1900mah 40C Soft Case Lipo 11.1V 3S Deans
Tornado RC 1900mah 40C Soft Case Lipo 11.1V 3S Deans
| SKU | TRC-3S-1900-40C |
| Barcode # | 754220722845 |
| Brand | Tornado RC |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |