Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
or 4 payments of $8.36 with
Info
Description
TORNADO RC 3600MAH 7.2V NIMH STICKPACK TAMIYA CONNECTOR
Description
SpecificationsTORNADO RC 3600MAH 7.2V NIMH STICKPACK TAMIYA CONNECTOR
TORNADO RC 3600MAH 7.2V NIMH STICKPACK TAMIYA CONNECTOR
| SKU | TRC-3600 |
| Barcode # | 9316201602235 |
| Brand | Tornado RC |
| Shipping Weight | 0.3240kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |