Kyosho 1/6 Jetski Wave Chopper 2.0 Green Type1 Readyset - KYO-40211T1
SKU: KYO-40211T1
$445.55 5% off RRP
or 4 payments of $11.15 with
Info
Description
Description
Specifications
| SKU | UDI-014 |
| Barcode # | 8793000020971 |
| Brand | UDI RC |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |