On Sale
4% OFF
Description
XERUN-4274SD-2250KV-BLACK-G3
Description
SpecificationsXERUN-4274SD-2250KV-BLACK-G3
XERUN-4274SD-2250KV-BLACK-G3
| SKU | HW30405001 |
| Barcode # | 6938994419741 |
| Brand | HOBBYWING |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |