Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
or 4 payments of $1.62 with
Info
Description
ZAP PT-21 FLEXI TIPS 1 X24 TIPS PER PACK ( 6 PER BOX)
Pacer PT-21 Zap Adhesives Extender Tips (24) This is a packet of 24 Zap Adhesives Extender Tips by Pacer Technology. Fits most brands of CA bottles. Dispenses smaller drops for more precise application. Flexible for extending into hard-to-reach areas 4mm Dia at Bottle Attachment Point Includes 24 Extender Tips
Description
SpecificationsZAP PT-21 FLEXI TIPS 1 X24 TIPS PER PACK ( 6 PER BOX)
Pacer PT-21 Zap Adhesives Extender Tips (24) This is a packet of 24 Zap Adhesives Extender Tips by Pacer Technology. Fits most brands of CA bottles. Dispenses smaller drops for more precise application. Flexible for extending into hard-to-reach areas 4mm Dia at Bottle Attachment Point Includes 24 Extender Tips
ZAP PT-21 FLEXI TIPS 1 X24 TIPS PER PACK ( 6 PER BOX)
Pacer PT-21 Zap Adhesives Extender Tips (24) This is a packet of 24 Zap Adhesives Extender Tips by Pacer Technology. Fits most brands of CA bottles. Dispenses smaller drops for more precise application. Flexible for extending into hard-to-reach areas 4mm Dia at Bottle Attachment Point Includes 24 Extender Tips
| SKU | PT-21 |
| Barcode # | 0 87093 00148 0 |
| Brand | ZAP |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |