FlySky GT3B Digital 3 Channel 2.4Ghz Car Remote Control With Receiver - FS-GT3B
SKU: fs-gt3b
$75.99 5% off RRP
or 4 payments of $249.78 with
Info
Description
1/5 Desert Buggy 260S with 29cc Engine
Description
Specifications1/5 Desert Buggy 260S with 29cc Engine
1/5 Desert Buggy 260S with 29cc Engine
| SKU | KSRC002 |
| Barcode # | 8793000014123 |
| Brand | ROVAN |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |