Jetko 1/10 Drag Racing EX-Booster Rear Mounted Tyres (2pc) Super Soft / 12mm 1/2 offset Wide / Claw
SKU: JKO2902CBSSGBB2
$63.60 15% off RRP
or 4 payments of $7.05 with
Info
Description
Absima Wheel Set Drift 10-Spoke "Profile B" Rim black/Ring neon yellow 1:10 (4)
Description
SpecificationsAbsima Wheel Set Drift 10-Spoke "Profile B" Rim black/Ring neon yellow 1:10 (4)
Absima Wheel Set Drift 10-Spoke "Profile B" Rim black/Ring neon yellow 1:10 (4)
| SKU | AB2510050 |
| Barcode # | 4250000000000 |
| Brand | ABSIMA |
| Shipping Weight | 0.1830kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |