On Sale
10% OFF
or 4 payments of $9.07 with
Info
Description
Alum. Rear Motor Mount Honeycomb B5/B5M
Description
SpecificationsAlum. Rear Motor Mount Honeycomb B5/B5M
Alum. Rear Motor Mount Honeycomb B5/B5M
| SKU | JC2353-1 |
| Barcode # | 845937011749 |
| Brand | JCONCEPTS |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |