Description
Team Associated Apex2 Center Gearbox Case & Top Plates. these replacement gearbox halves and top plates are intended for the Team Associated Apex2. Package two center gearbox halves and two top plates.
This part fits the following vehicles:
- Apex2
- Apex2 Sport
- Apex2 Sport A550
- Apex2 Sport Nissan Z
- Apex2 Sport ST550
Description
SpecificationsTeam Associated Apex2 Center Gearbox Case & Top Plates. these replacement gearbox halves and top plates are intended for the Team Associated Apex2. Package two center gearbox halves and two top plates.
This part fits the following vehicles:
- Apex2
- Apex2 Sport
- Apex2 Sport A550
- Apex2 Sport Nissan Z
- Apex2 Sport ST550
Team Associated Apex2 Center Gearbox Case & Top Plates. these replacement gearbox halves and top plates are intended for the Team Associated Apex2. Package two center gearbox halves and two top plates.
This part fits the following vehicles:
- Apex2
- Apex2 Sport
- Apex2 Sport A550
- Apex2 Sport Nissan Z
- Apex2 Sport ST550
| SKU | ASS31858 |
| Barcode # | 784695318588 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock