Description
1/24th scale Deadbolt body (clear), with roll cage, helmet, decals, and hardware.
• Clear polycarbonate plastic body
• Full color decal sheet
• Durable plastic roll cage
• Plastic helmet
• Body clips with pull tabs
• Mounting hardware included
Description
Specifications1/24th scale Deadbolt body (clear), with roll cage, helmet, decals, and hardware.
• Clear polycarbonate plastic body
• Full color decal sheet
• Durable plastic roll cage
• Plastic helmet
• Body clips with pull tabs
• Mounting hardware included
1/24th scale Deadbolt body (clear), with roll cage, helmet, decals, and hardware.
• Clear polycarbonate plastic body
• Full color decal sheet
• Durable plastic roll cage
• Plastic helmet
• Body clips with pull tabs
• Mounting hardware included
| SKU | AXI31599 |
| Barcode # | 605482298602 |
| Brand | axial |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockBackorder