On Sale
5% OFF
or 4 payments of $2.35 with
Info
Description
C.Y 1/10 air filter (Black) + black elbow
Description
SpecificationsC.Y 1/10 air filter (Black) + black elbow
C.Y 1/10 air filter (Black) + black elbow
| SKU | MY1053-1BK |
| Barcode # | 8793000013775 |
| Brand | MULTIACE |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |