Description
Engineered from the ground up, the Mamba XLX2 is packed with a potent combination of hardware and software advancements, sensored performance, CRYO-DRIVE™ and waterproof design that will set a new standard for high-performance power systems. The Mamba XL family is well known for its extreme performance capabilities. The XLX2 pays homage to the legacy of its predecessors and exceeds their performance on all levels.
Description
SpecificationsEngineered from the ground up, the Mamba XLX2 is packed with a potent combination of hardware and software advancements, sensored performance, CRYO-DRIVE™ and waterproof design that will set a new standard for high-performance power systems. The Mamba XL family is well known for its extreme performance capabilities. The XLX2 pays homage to the legacy of its predecessors and exceeds their performance on all levels.
Engineered from the ground up, the Mamba XLX2 is packed with a potent combination of hardware and software advancements, sensored performance, CRYO-DRIVE™ and waterproof design that will set a new standard for high-performance power systems. The Mamba XL family is well known for its extreme performance capabilities. The XLX2 pays homage to the legacy of its predecessors and exceeds their performance on all levels.
| SKU | CSE010016700 |
| Barcode # | 819326012259 |
| Brand | Castle Creations |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockBackorder