On Sale
2% OFF
Description
Centre Drive Shaft Spirit Sil(FTX-6265)
Description
SpecificationsCentre Drive Shaft Spirit Sil(FTX-6265)
Centre Drive Shaft Spirit Sil(FTX-6265)
| SKU | rh-10328 |
| Barcode # | 8793000013355 |
| Brand | RIVER HOBBY VRX |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |