Description
DUBRO 161 R/C TANK FILTER (1 PC PER PACK)
This is the Du-Bro Fuel Tank Clunk Filter. This combination weight and filter is designed to fit all clunk style tanks and is made of sintered bronze to give the ultimate in filtering for gas and glow engines.
Description
SpecificationsDUBRO 161 R/C TANK FILTER (1 PC PER PACK)
This is the Du-Bro Fuel Tank Clunk Filter. This combination weight and filter is designed to fit all clunk style tanks and is made of sintered bronze to give the ultimate in filtering for gas and glow engines.
DUBRO 161 R/C TANK FILTER (1 PC PER PACK)
This is the Du-Bro Fuel Tank Clunk Filter. This combination weight and filter is designed to fit all clunk style tanks and is made of sintered bronze to give the ultimate in filtering for gas and glow engines.
| SKU | DBR161 |
| Barcode # | 11859001612 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock