DUBRO 401 REPLACEMNT GLO-FUEL STOPPER (1 PC PER PACK)
or 4 payments of $1.25 with
Info
Description
DUBRO 401 REPLACEMNT GLO-FUEL STOPPER (1 PC PER PACK)
This is a Du-Bro Glo-Fuel Conversion Stopper. This specially formulated replacement stopper will allow you to convert any 2oz to 50oz Du-Bro fuel tank to Glow Fuel.
Description
SpecificationsDUBRO 401 REPLACEMNT GLO-FUEL STOPPER (1 PC PER PACK)
This is a Du-Bro Glo-Fuel Conversion Stopper. This specially formulated replacement stopper will allow you to convert any 2oz to 50oz Du-Bro fuel tank to Glow Fuel.
DUBRO 401 REPLACEMNT GLO-FUEL STOPPER (1 PC PER PACK)
This is a Du-Bro Glo-Fuel Conversion Stopper. This specially formulated replacement stopper will allow you to convert any 2oz to 50oz Du-Bro fuel tank to Glow Fuel.
| SKU | DBR401 |
| Barcode # | 11859004019 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockIn Stock