Absima Aluminium Heatsink Mount Dia. 30mm 390 Motors Or Similar Size - AB2310041
SKU: AB2310041
$28.49 5% off RRP
Description
This motor cooling fan from Dynamite is designed for 1/10-scale RC cars.
Description
SpecificationsThis motor cooling fan from Dynamite is designed for 1/10-scale RC cars.
This motor cooling fan from Dynamite is designed for 1/10-scale RC cars.
| SKU | DYNS7750 |
| Barcode # | 605482564592 |
| Brand | DYNAMITE |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |