On Sale
5% OFF
Description
Team Associated Front A-arms, wide
Description
SpecificationsTeam Associated Front A-arms, wide
Team Associated Front A-arms, wide
| SKU | ASS6206 |
| Barcode # | 784695 062061 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |