On Sale
5% OFF
Description
#Front Dish Truck Wheel White
Description
Specifications#Front Dish Truck Wheel White
#Front Dish Truck Wheel White
| SKU | ASS7846 |
| Barcode # | 784695 078468 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |