Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
or 4 payments of $2.73 with
Info
Description
Hobbywing 30860400 Cooling Fan MP4510SH, for EzRun Max5 ESC
Hobbywing EZRun Max5 MP4510SH-6V Cooling Fan. This replacement cooling fan is intended for popular Hobbywing ESCs (Electronic Speed Controller). Package includes one cooling fan.
NOTE: Please choose the correct cooling fans for different applications.
Description
SpecificationsHobbywing 30860400 Cooling Fan MP4510SH, for EzRun Max5 ESC
Hobbywing EZRun Max5 MP4510SH-6V Cooling Fan. This replacement cooling fan is intended for popular Hobbywing ESCs (Electronic Speed Controller). Package includes one cooling fan.
NOTE: Please choose the correct cooling fans for different applications.
Hobbywing 30860400 Cooling Fan MP4510SH, for EzRun Max5 ESC
Hobbywing EZRun Max5 MP4510SH-6V Cooling Fan. This replacement cooling fan is intended for popular Hobbywing ESCs (Electronic Speed Controller). Package includes one cooling fan.
NOTE: Please choose the correct cooling fans for different applications.
| SKU | HW30860400 |
| Barcode # | 6938994415149 |
| Brand | HOBBYWING |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |