Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
or 4 payments of $3.05 with
Info
Description
Hobbywing Fan MP 2510SH 6V 12000RPM 6V 0.17 A Black
FAN-MP2510SH-6V-12000RPM@6V-0.17A-BLACK (FITS EZRUN MAX10,EZRUN MAX10-SCT)
Description
SpecificationsHobbywing Fan MP 2510SH 6V 12000RPM 6V 0.17 A Black
FAN-MP2510SH-6V-12000RPM@6V-0.17A-BLACK (FITS EZRUN MAX10,EZRUN MAX10-SCT)
Hobbywing Fan MP 2510SH 6V 12000RPM 6V 0.17 A Black
FAN-MP2510SH-6V-12000RPM@6V-0.17A-BLACK (FITS EZRUN MAX10,EZRUN MAX10-SCT)
| SKU | HW30860005 |
| Barcode # | 6938994415118 |
| Brand | HOBBYWING |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |