Kyosho Mini-Z Nissan Skyline 2000GT-R Tuned Ver. Silver MR-04 Readyset - KYO-32359S
SKU: KYO-32359S
$299.00
or 4 payments of $21.37 with
Info
Description
Pre-painted body shell for the Kyosho Mini-Z Mitsubishi Lancer Evolution X AWD RC Drift Car.
**This is the body shell only (Wheels/Chassis not included)**
| Body Style: | On Road |
| Paint Required: | No |
| Wheelbase (mm): | 94 |
| Body Width (mm): | 71 |
Description
SpecificationsPre-painted body shell for the Kyosho Mini-Z Mitsubishi Lancer Evolution X AWD RC Drift Car.
**This is the body shell only (Wheels/Chassis not included)**
| Body Style: | On Road |
| Paint Required: | No |
| Wheelbase (mm): | 94 |
| Body Width (mm): | 71 |
Pre-painted body shell for the Kyosho Mini-Z Mitsubishi Lancer Evolution X AWD RC Drift Car.
**This is the body shell only (Wheels/Chassis not included)**
| Body Style: | On Road |
| Paint Required: | No |
| Wheelbase (mm): | 94 |
| Body Width (mm): | 71 |
| SKU | KYO-MZP462M |
| Brand | kyosho |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |