Proline 1/10 1969 Chevrolet Nova Tough-Color (Black) Body For Drag Car & AE DR10 - PR3531-18
SKU: PR3531-18
$51.85
or 4 payments of $51.30 with
Info
Description
This Method Raptor Body Set is compatible with the Losi Method Baja Rey 2.0 1/10 Desert Trucks (LOS03046).
Description
SpecificationsThis Method Raptor Body Set is compatible with the Losi Method Baja Rey 2.0 1/10 Desert Trucks (LOS03046).
This Method Raptor Body Set is compatible with the Losi Method Baja Rey 2.0 1/10 Desert Trucks (LOS03046).
| SKU | LOS230134 |
| Barcode # | 605482178805 |
| Brand | Losi |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |