Jetko 1/10 Drag Racing EX-Booster Rear Mounted Tyres (2pc) Super Soft / 12mm 1/2 offset Wide / Claw
SKU: JKO2902CBSSGBB2
$63.60 15% off RRP
or 4 payments of $12.03 with
Info
Description
RUSH 24X PRE-GLUED TIRE 24DEG 4TIRES WITH WHEEL AND INSERTS
Description
SpecificationsRUSH 24X PRE-GLUED TIRE 24DEG 4TIRES WITH WHEEL AND INSERTS
RUSH 24X PRE-GLUED TIRE 24DEG 4TIRES WITH WHEEL AND INSERTS
| SKU | MR-RS-PGA24X |
| Barcode # | 8.80982E+12 |
| Brand | MUCH MORE RACING |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |