On Sale
33% OFF
Description
Multiplex 7x6 Propeller, Easystar II MPX733194
Description
SpecificationsMultiplex 7x6 Propeller, Easystar II MPX733194
Multiplex 7x6 Propeller, Easystar II MPX733194
| SKU | MPX733194 |
| Barcode # | 4041033061947 |
| Brand | MULTIPLEX |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |