On Sale
5% OFF
or 4 payments of $18.81 with
Info
Description
3300SC403SDEAN 21.5*44*138 278g
Description
Specifications3300SC403SDEAN 21.5*44*138 278g
3300SC403SDEAN 21.5*44*138 278g
| SKU | 3300SC403SDEAN |
| Barcode # | 6925780561227 |
| Brand | NXE BATTERIES |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |