On Sale
5% OFF
or 4 payments of $9.90 with
Info
Description
2600SC402SDEAN 12*44*138 134g
Description
Specifications2600SC402SDEAN 12*44*138 134g
2600SC402SDEAN 12*44*138 134g
| SKU | 2600SC402SDEAN |
| Barcode # | 6925780561180 |
| Brand | NXE BATTERIES |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |