Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
or 4 payments of $1.45 with
Info
Description
River Hobby VRX 10221 Ball B (Equivalent to FTX-6507)
Description
SpecificationsRiver Hobby VRX 10221 Ball B (Equivalent to FTX-6507)
River Hobby VRX 10221 Ball B (Equivalent to FTX-6507)
| SKU | RH-10221 |
| Barcode # | 2000000008028 |
| Brand | RIVER HOBBY VRX |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |