Spektrum 9 Gram Servo, Reversed - SPMSA330R
or 4 payments of $6.17 with
Info
Description
Spektrum 9 Gram Servo, Reversed - SPMSA330R
Product Information
Spektrum 9 Gram Servo Reversed is compatible with E-Flite Commander mPd Plane, E-Flite Timber RC Plane, E-Flite Cirrus SR22T RC Plane and the E-Flite Brave Night Flyer RC plane.
Description
SpecificationsSpektrum 9 Gram Servo, Reversed - SPMSA330R
Product Information
Spektrum 9 Gram Servo Reversed is compatible with E-Flite Commander mPd Plane, E-Flite Timber RC Plane, E-Flite Cirrus SR22T RC Plane and the E-Flite Brave Night Flyer RC plane.
Spektrum 9 Gram Servo, Reversed - SPMSA330R
Product Information
Spektrum 9 Gram Servo Reversed is compatible with E-Flite Commander mPd Plane, E-Flite Timber RC Plane, E-Flite Cirrus SR22T RC Plane and the E-Flite Brave Night Flyer RC plane.
| SKU | SPMSA330R |
| Barcode # | 605482103029 |
| Brand | Spektrum |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockBackorder