On Sale
6% OFF
or 4 payments of $16.39 with
Info
Description
Spektrum H3065 Mid Torque Ultra Speed Heli Tail Servo
Description
SpecificationsSpektrum H3065 Mid Torque Ultra Speed Heli Tail Servo
Spektrum H3065 Mid Torque Ultra Speed Heli Tail Servo
| SKU | SPMSH3065 |
| Barcode # | 605482416860 |
| Brand | Spektrum |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |