Spektrum Firma Smart 40A Brushed ESC w/ Built In DSMR Receiver - SPMXSE1040RX
SKU: SPMXSE1040RX
$123.49 5% off RRP
or 4 payments of $4.75 with
Info
Description
Spektrum Aluminum 1/2 Servo Arm, 1.0inch
Description
SpecificationsSpektrum Aluminum 1/2 Servo Arm, 1.0inch
Spektrum Aluminum 1/2 Servo Arm, 1.0inch
| SKU | SPMSP3100 |
| Barcode # | 605482292976 |
| Brand | Spektrum |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |