On Sale
5% OFF
or 4 payments of $28.97 with
Info
Description
Spektrum Carbon Cub 1.3 Flight Controller
Description
SpecificationsSpektrum Carbon Cub 1.3 Flight Controller
Spektrum Carbon Cub 1.3 Flight Controller
| SKU | SPMA3232 |
| Barcode # | 605482191477 |
| Brand | Spektrum |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |