On Sale
5% OFF
SKU: SPMA3067
Spektrum Micro USB Charge Cable Adapter, iX12/20 - SPMA3067
$33.24
or 4 payments of $8.31 with
Info
Price Matchup
Description
Spektrum Micro USB Charge Cable Adapter, iX12/20 - SPMA3067
Product Information
Magnet Micro USB Charge Data Cable & Adapter: iX12, iX20
Description
SpecificationsSpektrum Micro USB Charge Cable Adapter, iX12/20 - SPMA3067
Product Information
Magnet Micro USB Charge Data Cable & Adapter: iX12, iX20
Description
Spektrum Micro USB Charge Cable Adapter, iX12/20 - SPMA3067
Product Information
Magnet Micro USB Charge Data Cable & Adapter: iX12, iX20
Specifications
| SKU | SPMA3067 |
| Barcode # | 605482918715 |
| Brand | Spektrum |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock
In-stock items and stock levels are subject to continuous change; if a stock error occurs, you will be notified by our team. Items located in the (STORE) are dispatched within 1 to 3 working days. (WAREHOUSE) items may require an additional 1 to 4 working days for processing before dispatch. For items in our (INTERNATIONAL) warehouse, an extra 5 to 10 days of processing time may be required. In the event your order contains items from multiple warehouses, it will be held until all items have arrived in our store for shipment. Rest assured, our goal is to ensure you receive your orders as quickly and as safely as possible.
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ