Spektrum Firma Smart 40A Brushed ESC w/ Built In DSMR Receiver - SPMXSE1040RX
SKU: SPMXSE1040RX
$123.49 5% off RRP
or 4 payments of $13.30 with
Info
Description
Spektrum SRX210 Receiver / ESC Unit
Description
SpecificationsSpektrum SRX210 Receiver / ESC Unit
Spektrum SRX210 Receiver / ESC Unit
| SKU | SPMSRX210 |
| Barcode # | 605482176566 |
| Brand | Spektrum |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |