On Sale
5% OFF
SKU: SPMSH3055M
Spektrum Sub-Micro Digital Metal Gear Servo with Micro Connector, 230S V2 - SPMSH3055M
$67.44
or 4 payments of $16.86 with
Info
Price Matchup
Description
Spektrum Sub-Micro Digital Metal Gear Servo with Micro Connector, 230S V2 - SPMSH3055M
Product Information
Sub-Micro Digital Metal Gear Servo Micro Connector is compatible with the Blade 230S V2 RC Heli
Description
SpecificationsSpektrum Sub-Micro Digital Metal Gear Servo with Micro Connector, 230S V2 - SPMSH3055M
Product Information
Sub-Micro Digital Metal Gear Servo Micro Connector is compatible with the Blade 230S V2 RC Heli
Description
Spektrum Sub-Micro Digital Metal Gear Servo with Micro Connector, 230S V2 - SPMSH3055M
Product Information
Sub-Micro Digital Metal Gear Servo Micro Connector is compatible with the Blade 230S V2 RC Heli
Specifications
| SKU | SPMSH3055M |
| Barcode # | 605482726457 |
| Brand | Spektrum |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock
In-stock items and stock levels are subject to continuous change; if a stock error occurs, you will be notified by our team. Items located in the (STORE) are dispatched within 1 to 3 working days. (WAREHOUSE) items may require an additional 1 to 4 working days for processing before dispatch. For items in our (INTERNATIONAL) warehouse, an extra 5 to 10 days of processing time may be required. In the event your order contains items from multiple warehouses, it will be held until all items have arrived in our store for shipment. Rest assured, our goal is to ensure you receive your orders as quickly and as safely as possible.
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ