Description
SWORKz S35-4 Pinion Gear 13T
Keep your SWORKz RC performing reliably with genuine SWORKz spare parts. Designed for a precise fit and built for durability, these components meet high manufacturing standards to maintain smooth performance and full compatibility with your SWORKz model.
Compatible With
- S35-4 (SW910035), S35-4 EVO (SW910041), S35-4E (SW910036), S35-4E EVO (SW910042), S35-GT2 (SW910037), S35-GT2E (SW910038)
Description
SpecificationsSWORKz S35-4 Pinion Gear 13T
Keep your SWORKz RC performing reliably with genuine SWORKz spare parts. Designed for a precise fit and built for durability, these components meet high manufacturing standards to maintain smooth performance and full compatibility with your SWORKz model.
Compatible With
- S35-4 (SW910035), S35-4 EVO (SW910041), S35-4E (SW910036), S35-4E EVO (SW910042), S35-GT2 (SW910037), S35-GT2E (SW910038)
SWORKz S35-4 Pinion Gear 13T
Keep your SWORKz RC performing reliably with genuine SWORKz spare parts. Designed for a precise fit and built for durability, these components meet high manufacturing standards to maintain smooth performance and full compatibility with your SWORKz model.
Compatible With
- S35-4 (SW910035), S35-4 EVO (SW910041), S35-4E (SW910036), S35-4E EVO (SW910042), S35-GT2 (SW910037), S35-GT2E (SW910038)
| SKU | SW338023 |
| Barcode # | 4710345171087 |
| Brand | SWORKZ |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockBackorder