team associated FT 12x23 mm FOX(R) Shock Bodies with Genuine Kashima Coat, V2, threaded
SKU: ass91576
$46.44 10% off RRP
or 4 payments of $3.56 with
Info
Description
Team associated 1338 pinion gear 20t 48p
Replace your standard pinion gears with these lightweight, hard-anodized versions for slight weight savings, quicker identification, and longer life.
Features
This part fits the following vehicles:
Description
SpecificationsTeam associated 1338 pinion gear 20t 48p
Replace your standard pinion gears with these lightweight, hard-anodized versions for slight weight savings, quicker identification, and longer life.
Features
This part fits the following vehicles:
Team associated 1338 pinion gear 20t 48p
Replace your standard pinion gears with these lightweight, hard-anodized versions for slight weight savings, quicker identification, and longer life.
Features
This part fits the following vehicles:
| SKU | ass1338 |
| Barcode # | 784695013384 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0090kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |