team associated FT HD Ti Ballstuds, 6mm
or 4 payments of $5.60 with
Info
Description
team associated FT HD Ti Ballstuds, 6mm is a spare part for team associated B64D.
Team Associated 6mm Factory Team Heavy Duty Titanium Ball Stud Set.
Package includes two ball studs.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC10B6
- RC10B64
- RC10B64D
- RC10B6D
Description
Specificationsteam associated FT HD Ti Ballstuds, 6mm is a spare part for team associated B64D.
Team Associated 6mm Factory Team Heavy Duty Titanium Ball Stud Set.
Package includes two ball studs.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC10B6
- RC10B64
- RC10B64D
- RC10B6D
team associated FT HD Ti Ballstuds, 6mm is a spare part for team associated B64D.
Team Associated 6mm Factory Team Heavy Duty Titanium Ball Stud Set.
Package includes two ball studs.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC10B6
- RC10B64
- RC10B64D
- RC10B6D
| SKU | ass91751 |
| Barcode # | 784695917514 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0090kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockIn Stock