Description
Team Associated FT Bearings, 5x10x4 mm is a replacement part for team associated rc vehicles.
This is a pack of four Team Associated Factory Team 5x10x4mm Bearings.
Compatible with these Rc Vehicles.
- MGT
- MGT 3.0
- MGT 4.60
- MGT 8.0
- RC10B5
- RC10B5M
- RC10B6
- RC10B64D
- RC10B6D
- RC10SC5M
- RC10T5M
- RC8
- RC8.2
- RC8B
- RC8B3
- RC8T
- RC8T3
- SC8
- TC6.2
- TC7
- TC7.1
- b6.1d
Description
SpecificationsTeam Associated FT Bearings, 5x10x4 mm is a replacement part for team associated rc vehicles.
This is a pack of four Team Associated Factory Team 5x10x4mm Bearings.
Compatible with these Rc Vehicles.
- MGT
- MGT 3.0
- MGT 4.60
- MGT 8.0
- RC10B5
- RC10B5M
- RC10B6
- RC10B64D
- RC10B6D
- RC10SC5M
- RC10T5M
- RC8
- RC8.2
- RC8B
- RC8B3
- RC8T
- RC8T3
- SC8
- TC6.2
- TC7
- TC7.1
- b6.1d
Team Associated FT Bearings, 5x10x4 mm is a replacement part for team associated rc vehicles.
This is a pack of four Team Associated Factory Team 5x10x4mm Bearings.
Compatible with these Rc Vehicles.
- MGT
- MGT 3.0
- MGT 4.60
- MGT 8.0
- RC10B5
- RC10B5M
- RC10B6
- RC10B64D
- RC10B6D
- RC10SC5M
- RC10T5M
- RC8
- RC8.2
- RC8B
- RC8B3
- RC8T
- RC8T3
- SC8
- TC6.2
- TC7
- TC7.1
- b6.1d
| SKU | ass91560 |
| Barcode # | 784695915602 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0160kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock