K&S 87151 STAINLESS STEEL STRIP (12IN LENGTHS) .012X1/2 (1 STRIP PER BAG X
SKU: KS87151
$1.81 5% off RRP
or 4 payments of $3.02 with
Info
Description
Team Associated Nuts, M4 Serrated Wheel Nuts are a spare part for the new B6.1d and B6.1 Team associated 2wd buggy
10x Nuts, M4 Serrated Wheel Nuts
This part fits the following vehicles:
Description
SpecificationsTeam Associated Nuts, M4 Serrated Wheel Nuts are a spare part for the new B6.1d and B6.1 Team associated 2wd buggy
10x Nuts, M4 Serrated Wheel Nuts
This part fits the following vehicles:
Team Associated Nuts, M4 Serrated Wheel Nuts are a spare part for the new B6.1d and B6.1 Team associated 2wd buggy
10x Nuts, M4 Serrated Wheel Nuts
This part fits the following vehicles:
| SKU | ass91826 |
| Barcode # | 784695918269 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0340kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |