K&S 87151 STAINLESS STEEL STRIP (12IN LENGTHS) .012X1/2 (1 STRIP PER BAG X
SKU: KS87151
$1.81 5% off RRP
or 4 payments of $9.65 with
Info
Description
Team Associated B6.1 Rear Shock Tower, tall, graphite are a spare part for the new B6.1d and B6.1 Team associated 2wd buggy
1x B6.1 Rear Shock Tower, tall, graphite
This part fits the following vehicles:
RC10B6.1
RC10B6.1D
ass91770
Description
SpecificationsTeam Associated B6.1 Rear Shock Tower, tall, graphite are a spare part for the new B6.1d and B6.1 Team associated 2wd buggy
1x B6.1 Rear Shock Tower, tall, graphite
This part fits the following vehicles:
RC10B6.1
RC10B6.1D
ass91770
Team Associated B6.1 Rear Shock Tower, tall, graphite are a spare part for the new B6.1d and B6.1 Team associated 2wd buggy
1x B6.1 Rear Shock Tower, tall, graphite
This part fits the following vehicles:
RC10B6.1
RC10B6.1D
ass91770
| SKU | ass91770 |
| Barcode # | 784695917705 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0270kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |