team associated B6 Battery Tray Shoulder Screws
or 4 payments of $2.14 with
Info
Description
team associated B6 Battery Tray Shoulder Screws is a replacement part for team associated RC vehicles.
Package includes two shoulder screws.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC10B6
- RC10B6D
- b6.1d
Description
Specificationsteam associated B6 Battery Tray Shoulder Screws is a replacement part for team associated RC vehicles.
Package includes two shoulder screws.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC10B6
- RC10B6D
- b6.1d
team associated B6 Battery Tray Shoulder Screws is a replacement part for team associated RC vehicles.
Package includes two shoulder screws.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC10B6
- RC10B6D
- b6.1d
| SKU | ass91730 |
| Barcode # | 784695917309 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0120kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock