team associated B6 FT Aluminum Chassis Weight, 13g
or 4 payments of $5.40 with
Info
Description
team associated B6 FT Aluminum Chassis Weight, 13g is a spare part for team associated RC vehicles.
This is an optional Team Associated 13 Gram Aluminum Chassis Weight, at only a 1mm thick.
Package includes four mounting screws.
compatible with these RC vehicles.
- RC10B6
- RC10B6D
Description
Specificationsteam associated B6 FT Aluminum Chassis Weight, 13g is a spare part for team associated RC vehicles.
This is an optional Team Associated 13 Gram Aluminum Chassis Weight, at only a 1mm thick.
Package includes four mounting screws.
compatible with these RC vehicles.
- RC10B6
- RC10B6D
team associated B6 FT Aluminum Chassis Weight, 13g is a spare part for team associated RC vehicles.
This is an optional Team Associated 13 Gram Aluminum Chassis Weight, at only a 1mm thick.
Package includes four mounting screws.
compatible with these RC vehicles.
- RC10B6
- RC10B6D
| SKU | ass91746 |
| Barcode # | 784695917460 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0350kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock