team associated FT Heavy-Duty Ballstuds, 4 mm, TiN
or 4 payments of $3.53 with
Info
Description
team associated FT Heavy-Duty Ballstuds, 4 mm, TiN is a spare part for team associated B64D
This is a pack of two optional Team Associated 4mm Heavy Duty Ti-Nitride Ballstuds.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC10B5
- RC10B5M
- RC10B6
- RC10B6D
- RC10SC5M
Description
Specificationsteam associated FT Heavy-Duty Ballstuds, 4 mm, TiN is a spare part for team associated B64D
This is a pack of two optional Team Associated 4mm Heavy Duty Ti-Nitride Ballstuds.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC10B5
- RC10B5M
- RC10B6
- RC10B6D
- RC10SC5M
team associated FT Heavy-Duty Ballstuds, 4 mm, TiN is a spare part for team associated B64D
This is a pack of two optional Team Associated 4mm Heavy Duty Ti-Nitride Ballstuds.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC10B5
- RC10B5M
- RC10B6
- RC10B6D
- RC10SC5M
| SKU | ass91452 |
| Barcode # | 784695914520 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock