Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
or 4 payments of $7.79 with
Info
Description
The Octalock version slipper pads are only compatible with Octalock spur gears. However, customers can use #9611 Slipper Pads V2, or #91197 LCF Slipper Pads with an Octalock spur gear.
Use for 6 series models
Description
SpecificationsThe Octalock version slipper pads are only compatible with Octalock spur gears. However, customers can use #9611 Slipper Pads V2, or #91197 LCF Slipper Pads with an Octalock spur gear.
Use for 6 series models
The Octalock version slipper pads are only compatible with Octalock spur gears. However, customers can use #9611 Slipper Pads V2, or #91197 LCF Slipper Pads with an Octalock spur gear.
Use for 6 series models
| SKU | ASS92286 |
| Barcode # | 784695922860 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0100kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |