Team Associated RC10B7 Spur Gear Cover, Bumpers, Bulkhead Shims 92427
SKU: ASS92427
$24.30 10% off RRP
or 4 payments of $5.75 with
Info
Description
The RC10B7 3-Gear Gearbox is an active Team Associated replacement part designed for use with select RC10-series vehicles.
Product Status: Active
Compatible Vehicles:
RC10T7 Team
RC10SC7 Team
Description
SpecificationsThe RC10B7 3-Gear Gearbox is an active Team Associated replacement part designed for use with select RC10-series vehicles.
Product Status: Active
Compatible Vehicles:
RC10T7 Team
RC10SC7 Team
The RC10B7 3-Gear Gearbox is an active Team Associated replacement part designed for use with select RC10-series vehicles.
Product Status: Active
Compatible Vehicles:
RC10T7 Team
RC10SC7 Team
| SKU | ASS71215 |
| Barcode # | 784695712157 |
| Brand | Team Associated |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |