Team Associated RC10B7 FT Front Bulkhead, +/-2.5 deg., blue aluminum 92437
SKU: ASS92437
$42.48 10% off RRP
or 4 payments of $7.54 with
Info
Description
Team associated RC10B7 FT STEERING BLOCK MOUNT 92494
Description
SpecificationsTeam associated RC10B7 FT STEERING BLOCK MOUNT 92494
Team associated RC10B7 FT STEERING BLOCK MOUNT 92494
| SKU | ASS92494 |
| Barcode # | 784695924949 |
| Brand | Team associated |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |