Team Associated RC10B7 Spur Gear Cover, Bumpers, Bulkhead Shims 92427
SKU: ASS92427
$24.30 10% off RRP
or 4 payments of $8.03 with
Info
Description
Team Associated RC10B7 FT Top Plate and Ballstud Mount, carbon 92404
Description
SpecificationsTeam Associated RC10B7 FT Top Plate and Ballstud Mount, carbon 92404
Team Associated RC10B7 FT Top Plate and Ballstud Mount, carbon 92404
| SKU | ASS92404 |
| Barcode # | 784695924048 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |