Team Associated RC10B7 Spur Gear Cover, Bumpers, Bulkhead Shims 92427
SKU: ASS92427
$24.30 10% off RRP
or 4 payments of $6.59 with
Info
Description
Team Associated RC10B7 HD Gear Differential Outdrives 92452
Description
SpecificationsTeam Associated RC10B7 HD Gear Differential Outdrives 92452
Team Associated RC10B7 HD Gear Differential Outdrives 92452
| SKU | ASS92452 |
| Barcode # | 784695924529 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |