Team associated RC10B74 LIGHTWEIGHT BODY, CLEAR
ASC92251
or 4 payments of $12.82 with
Info
Description
Team associated RC10B74 LIGHTWEIGHT BODY, CLEARis a spare part/option for the new Team associated B74 4WD 1/10 Race Buggy. High quality, Great value, local parts support.
This is a replacement Team Associated "Lightweight" B74 Body. Package includes body with factory applied overspray film, and window masks.
This part fits the following vehicles:
- RC10B74
- RC10B74.1
- RC10B74.1D
- RC10B74.2
- RC10B74.2D
Description
SpecificationsTeam associated RC10B74 LIGHTWEIGHT BODY, CLEARis a spare part/option for the new Team associated B74 4WD 1/10 Race Buggy. High quality, Great value, local parts support.
This is a replacement Team Associated "Lightweight" B74 Body. Package includes body with factory applied overspray film, and window masks.
This part fits the following vehicles:
- RC10B74
- RC10B74.1
- RC10B74.1D
- RC10B74.2
- RC10B74.2D
Team associated RC10B74 LIGHTWEIGHT BODY, CLEARis a spare part/option for the new Team associated B74 4WD 1/10 Race Buggy. High quality, Great value, local parts support.
This is a replacement Team Associated "Lightweight" B74 Body. Package includes body with factory applied overspray film, and window masks.
This part fits the following vehicles:
- RC10B74
- RC10B74.1
- RC10B74.1D
- RC10B74.2
- RC10B74.2D
| SKU | ASS92251 |
| Barcode # | 784695922518 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.1210kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock