Team Associated RC8B4 Shock Bushing Set 81508
or 4 payments of $6.39 with
Info
Description
Team Associated RC8B4 Shock Bushing Set 81508
Team Associated RC8B4 Shock Bushing Set. Package includes four replacement shock bushings that can be used with the RC8B4 and RC8B4e models.
This part fits the following vehicles:
- RC8B4
- RC8B4.1
- RC8B4.1e
- RC8B4e
- RC8T4
- RC8T4e
Description
SpecificationsTeam Associated RC8B4 Shock Bushing Set 81508
Team Associated RC8B4 Shock Bushing Set. Package includes four replacement shock bushings that can be used with the RC8B4 and RC8B4e models.
This part fits the following vehicles:
- RC8B4
- RC8B4.1
- RC8B4.1e
- RC8B4e
- RC8T4
- RC8T4e
Team Associated RC8B4 Shock Bushing Set 81508
Team Associated RC8B4 Shock Bushing Set. Package includes four replacement shock bushings that can be used with the RC8B4 and RC8B4e models.
This part fits the following vehicles:
- RC8B4
- RC8B4.1
- RC8B4.1e
- RC8B4e
- RC8T4
- RC8T4e
| SKU | ASS81508 |
| Barcode # | 784695815087 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock